Rámcovou představu nabízí náš

Ceník

Kolik stojí zastínění pergoly

Abyste si mohli udělat obrázek o ceně zastínění Vaší pergoly, kromě ceníku stínění a závěsů jsme pro Vás připravili také ilustrativní příklady různých rozměrů a použitých materiálů. Díky nim si budete moci udělat rámcovou představu, kolik Vás bude stínění pergoly stát.

Cenu zastínění ovlivňuje několik faktorů:
– velikost zastíněné plochy
– počet a šířka střešních polí (oken) pergoly
– druh použité látky
– větší náročnost montáže (např. u ocelové pergoly)
– nestandardní provedení (obšití okapu, šikmé závěsy)

Orientační cenovou nabídku přímo pro Vaši pergolu Vám zadarmo zašleme emailem a je jen na Vás, zda se rozhodnete ji využít. V případě zájmu si domluvíme termín zaměření, kde se dozvíte konečnou cenu včetně dopravy a termín dodání. 

Horní baldachýnové stínění

(šířka pole do 100 cm)

Cena za bm
100% polyester
1350 Kč/bm
100% polyester linen
1390 Kč/bm

Horní baldachýnové stínění

(šířka pole od 100 cm do max šíře 130 cm)

Cena za bm
100% polyester
1550 Kč/bm
100% polyester linen
1590 Kč/bm

Ceny jsou včetně uchycení a montáže. U pergol specifických tvarů je nutno v ceně zohlednit vyšší náročnost výroby. Součástí stínění je manipulační tyčka s kovovým háčkem, s jejíž pomocí stínění snadno shrnete nebo roztáhnete. 

Standardní závěsy

(šířka do 160cm)

Cena za ks
100% polyester
2090 Kč/ks
100% polyester linen
2190 Kč/ks

Nadstandardní závěsy

(šířka od 160 do 320 cm)

Cena za ks
100% polyester
3790 Kč/ks
100% polyester linen
3990 Kč/ks

Ceny jsou včetně uchycení a montáže. Standardní výška závěsu je 200 až 230cm. U nadstandardních závěsů je nutná výroba ze dvou pruhů látky. Šikmé závěsy do boků pergoly nabízíme v obou provedeních za příplatek.

Orientační kalkulace

Pomocí naší kalkulačky si můžete sami spočítat, kolik by stálo zastínění Vaší pergoly. Konečná cena s může lišit v závislosti na přesném zaměření naším technikem přímo u Vás.

V případě nestandardní nebo atypické pergoly není možné použít orientační kalkulačku, Je potřeba zaslat několik fotografií pergoly, aby naši technici zhodnotili, zda je zastínění pro danou pergolu zrealizovatelné.

Pokud se vám naše cenová nabídka líbí, řekněte si prostřednictvím poptávkového formuláře, emailem nebo telefonicky o termín zaměření vaší pergoly či zimní zahrady. Těšíme se na viděnou.

Doprava není zahrnuta v ceně. Zpravidla zahrnuje 2 cesty (zaměření, montáž). Je účtována 9,70 Kč / km dle vzdálenosti od sídla firmy v Herinku či od pobočky v Prostějově. Pro celkovou kalkulaci včetně dopravy nás prosím kontaktujte.