Podívejte se

Co nabízíme

Co nabízíme a jaké materiály používáme

Baldachýnové stínění
Venkovní závěsy

Vyrábíme baldachýnové stínění a závěsy pro dřevěné i hliníkové pergoly a zimní zahrady na míru. Nemůžete se rozhodnout v jaké barvě chcete zastínění mít? Nevadí, rádi vám poskytneme konzultaci a pomůžeme s výběrem látky i barvy, tak aby co nejlépe ladilo k Vaší pergole a domu. Obecnou nabídku naleznete níže ve vzorníku látek, pro větší individualizaci nás kontaktujte a my se pokusíme splnit každé Vaše přání.

Pro zastínění pergol využíváme kvalitní a prověřené látky ze 100% polyesteru. Stínění z polyesteru je pevné a částečně nepromokavé, ochrání Vás tedy i před mírným deštěm. Na konstrukční prvky používáme kvalitní nerezový a pozink materiál. Systém uchycení je intuitivní a manipulace se zastíněním je otázkou vteřin. Samotné sundání celého zastínění pro potřebu údržby (praní) nebo zimního uskladnění pak zabere pár minut.

Naším cílem je nabízet zastínění, díky kterému se budete cítit jako u moře. Ať už budete naše zastínění vnímat jako romantické či ekologické, doufáme, že Vám zajistí příjemné chvíle pod pergolou či v zimní zahradě.

Používáme

Materiály

Pro zastínění pergol používáme kvalitní a prověřené látky ze 100% polyesteru.

100% polyester

100% polyester

Jaký je rozdíl mezi polyesterem a polyesterem linen?

Hlavní rozdíl je v barevném provedení, materiál i gramáž látky je stejná. Látky ze vzorníku polyester jsou jednobarevné, vzor látek linen je žíhaný, takže prach a nečistoty jsou na tomto vzoru méně viditelné. Provedení barevného vzoru linen je elegantnější, ale záleží na Vašich preferencích.

Druhy používaných látek

Polyester

Polyester linen

Vzorník látek - 100% polyester

Bílá

Slonová kost

Vanilková

Světle šedá

Šedá

Vzorník látek - 100% polyester linen

Stříbrná

Ocelová

Zlatá

Voděodolnost

Tkanina ze 100% polyesteru je ošetřena PU zátěrem (polyuretan), který zajišťuje voděodpudivost. V případě, že si z naší nabídky vyberete tuto tkaninu, stínění vám poskytne
i ochranu proti mírnému dešti. Doporučujeme zejména pro nekryté pergoly.

Uchycení

Pro stínění i závěsy nabízíme pohyblivý způsob uchycení, který je popsán níže a zároveň tento princip popisujeme při zaměření pergoly.

Pohyblivé uchycení

Umožňuje stahování a roztahování stínění dle potřeby a počasí. Spočívá v instalaci ocelových lanek, na které se prostřednictvím žabek pověsí baldachýny, jejichž délku přizpůsobíme při zaměření. Ty je pak možné stahovat a roztahovat pomocí dřevěné tyčky s háčkem.

Na konstrukční prvky používáme kvalitní nerezový a pozink materiál. Systémy uchycení jsou intuitivní a manipulace se zastíněním je otázkou vteřin. Samotné sundání celého zastínění pro potřebu údržby (praní) nebo zimního uskladnění zabere pár minut.

U pergol s výraznějším sklonem a větrných pergol přidáváme na vnitřní strany krokví silné neodymové magnety, pomocí kterých jsou naše baldachýny zadržovány ve stažené poloze. Tyto magnety používáme také na zafixování roztažených baldachýnů, aby byly při mírném větru chráněny proti svévolnému shrnování. V případě silného větru je nutné stínění shrnout směrem k domu.

Jak objednat

Rozměry pergoly si k Vám ochotně přijedeme zaměřit, zároveň přivezeme vzorník látek, abyste si na místě mohli vybrat a vyzkoušet, jak bude výsledek vypadat. Po ušití přijedeme, vše uchytíme a vysvětlíme manipulaci i údržbu zastínění.

Pro větší individualizaci nás kontaktujte a my se pokusíme splnit každé Vaše přání.